Yılmazlar İnşaat

Yılmazlar İnşaat

Hakkımızda

İnşaat sektöründe Giresun'un Bulancak ilçesinde faaliyet gösteren firmamızın, 1983 yılında Recayi Yılmaz tarafından temelleri atılmıştır. İlk başlarda demir ticareti yaparak sektöre giriş yapan firmamız daha sonra vizyonunu genişleterek inşaat malzemeleri alanında faaliyetlerini arttırmıştır. 1993 yılında kurumsallaşarak faaliyet alanlarını daha da genişleterek her türlü inşaat ürünleri konusunda şehrin ve bölgenin lideri olma yolunda büyük adımlar atarak ikinci şubesini açmıştır. Geçen süre zarfında sektörde faaliyetlerine son hızla devam etmiş ve üçüncü şubesini de 2011 yılında açmıştır. İnşaat ve yapı malzemeleri alanında ticari faaliyetine devam ederek bölgenin lideri olma düşüncesiyle çıktığı yolculukta engelleri hızlı bir şekilde aşarak gelişen ve büyüyen firmamız, bu arzularını gerçekleştirmek için kararlı ve istikrarlı adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Uzun yıllardır inşaat malzemeleri sektörünün içerisinde yer alan bir firma olarak kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimlerini müşterilerimize aktarmaya ve bu şekilde en kaliteli yapıların hayata geçirilmesini sağlamaya gayret göstermekteyiz. Yılmazlar İnşaat adı altında sürdürülen tüm çalışmalarda en ufak bir hataya ya da sıkıntıya dahi yer bırakmayacak şekilde kararlı ve emin adımlarımızı atmayı sürdürürken, iş ortaklarımız ve müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler ile birlikte de ne denli doğru kararlar verdiğimizi görerek haklı gurur ve mutluluk yaşamaktayız. Yılmazlar İnşaat, geçmişte olduğu gibi ilerleyen yıllar içerisinde de kendisinden daima takdir, övgü ve memnuniyet ile bahsettiren bir firma olmaya devam ederek inşaat alanında mümkün olabilecek her noktada profesyonel çalışma anlayışı ve uzmanlığı ile söz sahibi olma gayretini taşıyacaktır.

Misyonumuz

Yılmazlar İnşaat olarak uzun süredir içerisinde bulunduğumuz inşaat sektörü içerisinde son derece özverili çalışmalar ile elde ettiğimiz kalite noktasını gelecekte de daima bir adım ileriye götürerek muhafaza etme görevini üstlenmiş durumdayız. Hiçbir işlemimizde profesyonellikten taviz vermeden en kaliteli sonuçlara erişmeye çalışırken, aynı zamanda gerek çalışanlarımız gerekse müşterilerimiz açısından maksimum mutluluk ve memnuniyeti de ortaya çıkartarak geniş kapsamlı huzur ve rahatlığın meydana gelmesine uğraşmaktayız. Yılmazlar İnşaat, yapı sektörünün bölgemiz genelindeki tartışmasız liderleri arasında yer alırken, gelecek yıllar içerisindeki çalışmalar sayesinde ülkemizin dört bir yanında isminden bahsettirmeye ve hizmetleri mevcut düzeyden daha yüksek kalitede sunmaya devam edecektir. Daima hep daha ileriye misyonu ile çıktığımız bu yol boyunca değerli müşterilerimiz ile birlikte hızla ve kararlılıkla yürümekteyiz.

Değerlerimiz

  • Güvenirlik
  • Esneklik
  • Dürüstlük
  • Kalite
  • Verimlilik
  • Saygı